+123 456 4444

Usuwanie przebarwień za pomocą lasera – czy to działa?

Dzisiejsza medycyna estetyczna korzysta z coraz większej liczby nowoczesnych, innowacyjnych urządzeń, które skutecznie zastępują tradycyjny skalpel i pozwalają na bezinwazyjne eliminowanie różnego rodzaju niedoskonałości na ludzkim ciele. Bez wątpienia należy do nich laser frakcyjny, który pozwala między innymi na usuwanie przebarwień w Krakowie. Czy rzeczywiście jest to metoda skuteczna, która spełni oczekiwania pacjentek i pacjentów?

Laserowe usuwanie przebarwień – jak przebiega?

Laser frakcyjny taki jak Emerge wnika on w głąb skóry i doprowadza do jej złuszczenia oraz uszkodzenia komórek skóry. To z kolei wywołuje ich reakcję obronną i pozwala na regenerację skóry – z czasem dojdzie do jej odbudowy, a co za tym idzie usunięcia przebarwień. Co więcej, laser pozwala na podgrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, a następnie napinania. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się niedoskonałości, ale również przywrócisz jędrność i elastyczność swojej skóry.

Wykorzystanie lasera frakcyjnego pozwoli nie tylko na usuwanie przebarwień, ale również zmarszczek, blizn, rozszerzonych gruczołów łojowych i trądziku. Jest rozwiązaniem uniwersalnym i skutecznym, z którego korzysta coraz więcej osób.

Czy to bezpieczne?

Usuwanie przebarwień w Krakowie za pomocą lasera frakcyjnego Emerge jest metodą bezinwazyjną, a co za tym idzie – w stu procentach bezpieczną dla pacjenta. Nie musisz obawiać się nie tylko braku większych dolegliwości bólowych w trakcie przeprowadzania zabiegu, ale również po jego zakończeniu. Na skórze widoczne będą jedynie niewielkie strupki, które jednak szybko znikną, a Ty już następnego dnia możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Warto dodać, że lasera frakcyjnego można używać zarówno na całej twarzy, jak też miejscowo – tam, gdzie skala problemu jest największa. Polecamy tę metodą usuwania przebarwień w Krakowie, ponieważ jest ona obecnie jedną z najskuteczniejszych.

Dodaj komentarz