+123 456 4444
Klinika chirurgii plastycznej podczas zabiegu

Popularne zabiegi chirurgii plastycznej. Co oferują kliniki?

Chcesz poprawić swój nos, a może powiększyć piersi? Kliniki chirurgii plastycznej oferują wiele zabiegów.

Za pomocą zabiegów chirurgii plastycznej można zmienić wygląd twarzy i ciała. Teraz na takie procedury decyduje się wiele kobiet i mężczyzn, a nawet dedykowane są one dla dzieci. Na osoby poszukujące dobrych specjalistów na południu Polski czeka wiele ofert, na przykład jak chirurgia plastyczna w Klinika Galena Bielsko-Biała.

Z jakich procedur można skorzystać w gabinetach chirurgii plastycznej? Z jakimi cenami trzeba się wtedy liczyć? Sprawdź teraz!

Korekcja nosa

Za duży, garbaty czy asymetryczny – korekcja nosa jest jednym z najczęściej prowadzonych zbiegów w gabinetach i klinikach chirurgii plastycznej. Korzystają z niej pacjenci, których natura nie obdarzyła estetycznym wyglądem tego narządu, ale również ci po wypadkach, które spowodowały zmianę wyglądu nosa. Procedura jest wymagająca i jest uznawana za dość bolesną, jednak pozwala ona na uzyskanie atrakcyjnych i trwałych rezultatów. To powoduje, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem ze strony kobiet i mężczyzn. Ceny związane z korekcją nosa najczęściej rozpoczynają się od około 9 000 złotych.

Korekcja odstających uszu

Odstające uszy mogą być powodem kompleksów już w wieku dziecięcym. Wówczas rozwiązaniem jest skorzystanie z zabiegu plastycznego, który pozwala na skorygowanie wyglądu małżowin usznych. Korekcja odstających uszu pozwala na poprawę wyglądu całej twarzy i daj trwałe rezultaty. Taką procedurę można wykonać już u dzieci – co ciekawe, jest ona jednym z prezentów na urodziny czy Pierwszą Komunię Świętą. Za zabieg korekcji odstających uszu należy zapłacić najczęściej od około 2 600 złotych.

Powiększanie piersi

W klinikach specjalizujących się w chirurgii plastycznej można również wykonać zabiegi polegające na zmianie wyglądu biustu. Najczęściej prowadzone są zabiegi powiększające, natomiast dostępne są też inne procedury, na przykład polegające na podniesieniu czy zmniejszeniu piersi. W klinice chirurgii plastycznej można skorzystać z zabiegów polegających na powiększeniu piersi z użyciem implantów, na przykład naturalnie wyglądających implantów anatomicznych o kształcie kropli. Także wykonać można zabieg plastyki piersi – powiększenia z podniesieniem. Taka chirurgia plastyczna jest kosztem rozpoczynającym się od około 10 000 złotych.

Liposukcja

Zabieg polegający na liposukcji jest dedykowany dla osób, które chciałyby zredukować ilość tkanki tłuszczowej. Polega on na jej odsysaniu za pomocą specjalnego urządzenia. Efekt jest szybki i skuteczny. Liposukcja może pomóc w poprawie wyglądu takich części ciała jak brzuch i talia, uda – ich zewnętrzna i wewnętrzna część, łydki, kolana i ramiona. Zabieg liposukcji może być też połączony z przeszczepem tłuszczu, czyli z jego transferem, na przykład do piersi albo do pośladków, aby je powiększyć bez inwazyjnego zabiegu wszczepiania implantów. Ceny liposukcji rozpoczynają się od około 3 500 złotych. W przypadku przeszczepu tłuszczu cena jest dodatkowo podwyższona o około 4 500 złotych.

One thought on “Popularne zabiegi chirurgii plastycznej. Co oferują kliniki?

  1. Jesli ktoś ma taki duży problem, polecam po prostu zabieg korekty odstających uszu – nie są bóg wie jakie pieniądze, więc myślę, że dałby radę na to uzbierać, w klinice, w jakiej ostatnio się orientowałam był to koszt ok 5 tysięcy złotych i to już jeden z najdroższych plastyków.
    Bo poza tym nie da się inaczej tego zniwelować, wiem, bo próbowałam na sobie.

Dodaj komentarz